€9,35 brutto/h

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory winogron od zaraz 2020 Heilbronn

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Heilbronn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 6 tygodni

Zatrudnienie w Heilbronn bez języka dla pracowników sezonowych. Aktualna od zaraz praca w Niemczech na plantacji przy zbiorach winogron 2020. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Heilbronn.

Wynagrodzenie: 9,35 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn – studentów bądź rencistów, którzy mają status tzw. hausmanna, czyli prowadzącego gospodarstwo domowe;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie winogron.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 8 € na dobę;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-winogron-niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-w-heilbronn-2020/

ID ogłoszenia: 8885f5f8ef98fa78