DKK70/h brutto

Od zaraz Dania praca w ogrodnictwie bez znajomości języka Odense 2017

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Zatrudnimy od zaraz w szklarni z Odense Polaków bez znajomości języka duńskiego. Ogrodnictwo 2017 praca w Danii przy pakowaniu kwiatów z pełnym pakietem socjalnym.

Stanowisko: pakowacz kwiatów w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 70 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu kwiatów w warunkach szklarniowych

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość wypracowywania dużej liczby godzin tygodniowo – minimum 45
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wysokie zarobki, około 35 złotych na godzinę brutto
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • możliwość skorzystania z pełnego pakietu świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • pomoc polskich konsultantów

Aplikacja:

Kandydatów spełniających powyższe wymagania prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

praca@grupanoproblem.pl

Mile widziane CV w języku angielskim.

Źródło: http://grupanoproblem.pl/pakowanie-kwiatow-w-szklarni,133,pl.html

ID ogłoszenia: 5958ffccc069966