NOKstawki akordowe

Od zaraz zbiory owoców oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Elverum

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Elverum
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków przy zbiorach truskawek i malin. Oferta od zaraz na plantacji w Elverum dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Termin: od zaraz! prosimy o bardzo pilne przesyłanie zgłoszeń

Stanowisko: Zbieracz owoców

Lokalizacja: Elverum

Zarobki: na akord, w zależności jakie owoce się zbiera, przy malinach to 36 NOK/kg, przy truskawkach- 21 NOK za kilogram

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbieranie truskawek albo malin.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie owoców, odrzucanie spleśniałych oraz pakowanie i przenoszenie.
  • Zadania wykonywane będą w pozycji wymuszonej bez względu na warunki atmosferyczne.

Wymagamy:

  • języka angielski znajomość w stopniu dobrym
  • atutem będą osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiorach owoców miękkich
  • pierwszeństwo w procesie rekrutacji będą miały osoby mogące przyjechać do Norwegii swoim samochodem
  • posiadanie własnej, nieprzemakalnej odzieży oraz butów

Oferta:

  • pomoc i ciągły kontakt z polskojęzycznym pracownikiem
  • praca sezonowa
  • norweskie-legalne warunki pracy
  • zakwaterowanie płatne
  • dla pracowników dostępne są kontenery mieszkalne, koszt to 40 NOK za dobę
  • oferta do podjęcia również przez pary i grupy

Aplikacja:
Ogłoszenie pochodzi ze strony:
Aplikacji należy dokonywać za jej pośrednictwem klikając w zakładkę kontakt nad mapką

ID ogłoszenia: 59053c595904e393

6 komentarzy na “Od zaraz zbiory owoców oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Elverum”

  1. patryk333 na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany pracą. Mamy 23 lat, jestem osobą sumienną pracowitą i energiczną. Język angielski znamy na poziomie podstawowym. Miałem już wcześniej do czynienia z pracą fizyczną w czasie wakacji. Posiadam doświadczenie przy zbiorach.
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia w sprawie Państwa oferty pracy .
    Proszę o kontakt:
    Tel. 530 537 440
    e-mail patryk30033@wp.pl
    Pozdrawiam Patryk

  2. piotrek89 na @

    Dzień dobry,

    zainteresowany Państwa propozycją zapraszam do kontaktu. Mam doświadczenie w zbieraniu owoców (w Niemczech), oraz w polskim ogrodnictwie. Wraz z koleżanką, przebywamy obecnie na terenie Norwegii w Kristiansad więc możemy podjąć pracę od zaraz.

    Pozdrawiam,
    Piotr Flak
    flakpiotr@gmail.com
    tel. 724820842

  3. Reksio na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Mam 20 lat, jestem osobą punktualną i pracowitą. Język angielski znam na poziomie podstawowym. Miałem już styczność z pracą fizyczną.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
    tel. 728 564 022
    e-mail: pawel6165@onet.pl
    Z szacunkiem Paweł

  4. DawidMaciaszek na @

    Witam, Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Mam 22 lata, jestem osobą pracowitą i uczciwą. Wcześniej pracowałem już przy zbiorach miedzy innymi w Niemczech i Holandii.
    Proszę o kontakt nr tel.727 454 901 pozdrawiam Dawid Maciaszek

  5. Przemyslaw Dabrawski na @

    Witam,

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Mam 25 lat, język angielski w stopniu komunikatywnym.
    Posiadam doświadczenie z Polski 3 sezony.
    Jestem pracowity i zdeterminowany do podjęcie tej pracy.
    Jestem dyspozycyjny czasowo na okres 6 miesięczny i dłużej.
    Gotowy do pracy od zaraz.
    Silnie zmotywowany z wysoką sprawnością fizyczną.
    Bez nałogów.
    Jestem wstanie pracować w godzinach nad liczbowych.
    Jestem uczciwy i oczekuję tego samego od innych.
    Nie karany.
    Posiadam prawo jazdy kat.B

    email elvis_wilk@o2.pl
    tel. 794406765

    Pozdrawiam, Przemysław Dąbrowski.

  6. dada0014 na @

    Witam,
    Jesteśmy 3 osobową grupą zainteresowaną podjęciem pracy przy zbiorach . Jesteśmy pracowici i sumienni. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach . Jedna osoba posiada prawo jazdy kategorii B , znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Możemy podjąć prace od zaraz do września.
    Prosimy o kontakt : tel . 726682770 lub email : dawid.stepien@student.uw.edu.pl