€do ustalenia

Oferta pracy w Holandii bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Delfgauw

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Delfgauw
  • Zakwaterowanie: Brak

Aktualnie szukamy osób do pracy w Holandii w ogrodnictwie przy pielęgnacji kwiatów uprawianych w szklarni. Zatrudnienie w Delfgauw bez znajomości języka holenderskiego. Pracownik musi posiadać własne zakwaterowanie oraz samochód.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Delfgauw
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– należy pielęgnować kwiaty
– pakowanie orchidei
– sadzenie cebulek
– nawadnianie, nawożenie
– klipsowanie
– sztokowanie
– itp.

Wymagania:
– oferta jedynie dla kandydatów z doświadczeniem
– należy znać języka angielski bądź niemiecki
– możliwość podjęcia pracy na dłużej
– pracownik powinien posiadać własne zakwaterowanie
– kandydaci zobowiązani są do przyjazdu własnym samochodem
– przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– stawki holenderskie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę na dłuższy okres
– zapoznanie z pracownikami
– wprowadzenie w system działania firmy
– wypłacane należności w ustalonym czasie

Aplikacja:
Czekamy na zgłoszenia w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: marta@veldwerkuitzendbureau.nl z tematem: ORCHIDEA.
Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-sezonowa-w-szklarni-przy-kwiatach-orchideach-delfgauw/

ID ogłoszenia: 274567091003fe69

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez języka w ogrodnictwie przy kwiatach Delfgauw”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam