£do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Anglii bez języka przy zbiorach truskawek 2019 East Boldre

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: East Boldre
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: maj 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon

Sezonowa praca w Anglii w miejscowości East Boldre, od maja 2019 przy zbiorach truskawek. Oferta jest bez języka z zapewnionym odpłatnie zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: East Boldre.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia/£.

Start: maj 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek na polu lub w tunelu.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • dobre zdrowie;
  • odpowiednie nastawienie i motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów;
  • uczciwe i sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • umiejętność nie tylko pracy indywidualnie, ale też w grupie.

Oferujemy:

  • zapewnione płatne zakwaterowanie;
  • ciekawe możliwości spędzania wolnego czasu po pracy, np. dyskoteki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • uczciwe warunki;
  • miła atmosfera;
  • praca na umowę na czas określony;
  • dla najlepszych możliwość rozwoju, ale też awansu.

Aplikacja:

Aplikacje należy składać pod adresem e-mail: recruitment@newforestfriut.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-od-maja-2019-bez-znajomosci-jezyka-east-boldre-uk/

ID ogłoszenia: 6405c338fb03966c