SEKDo uzg.

Szwecja praca sezonowa bez znajomości języka w leśnictwie od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Uppsali bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy w leśnictwie.

Lokalizacja: Uppsala.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 30.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie czyszczenie przedprodukcyjne młodników;
  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem lasów.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do podjęcia fizycznej pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • umiejętność dbania o powierzony sprzęt;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo szwedzkiego.

Oferujemy:

  • szwedzkie warunki zatrudnienia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie z opcją pracy w systemie akordowym;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 120 – 130 SEK za noc, które są odliczane z wypłaty pracownika;
  • przeszkolenie;
  • odzież roboczą, obuwie oraz sprzęt;
  • pracę w 3-5-osobowych zespołach.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +46 70 661 10 33

Źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-fizyczny-praca-w-lesie-szwecja,oferta,9689243

ID ogłoszenia: 21163e3baa015c62