€1200 netto miesięcznie

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz produkcja żywności Paderborn

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Paderborn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji dań z piersi kurczaka. Przyjmujemy pracowników w Padeborn od zaraz. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie oraz legalną umowę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Padeborn.

Pensja miesięczna: 1200 euro netto.

Wolne wakaty: 10.

Czas pracy: 17/05 – 02/09 lub 06/06 – 19/09.

Zakres obowiązków:

  • obróbka, faszerowanie oraz panierowanie piersi kurczaka;
  • kierownik zmiany może zlecać inne zadania wspierające produkcję.

Wymagania:

  • ścisła higiena;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • sprawność manualna;
  • dyspozycyjność do pracy w którymś z podanych terminów;
  • dokładność i sumienność;
  • punktualność;
  • elastyczność godzinowa.

Przed podpisaniem umowy należy podpisać oświadczenie stwierdzające obowiązek ubezpieczeniowy lub zwolnienie z niego.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wstępne szkolenie na stanowisku;
  • dużą ilość wolnych wakatów;
  • pomoc w organizacji podróży do Niemiec;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacje:

CV w języku polskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

polen@zeitnah-pd.de

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-produkcja-w-fabryce-zywnosci-paderborn/

ID ogłoszenia: 7535718dd1db5d9a

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz produkcja żywności Paderborn”

  1. Kuker 1234 na @

    Dzień dobry. Mam nazywam się Wojciech Kupryjańczyk, wysyłałem do państwa CV, bardzo zależy mi na podjęciu pracy w Waszej firmie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie, rozpoczęcie pracy oraz wyjazd natychmiastowy.