€min 8 eur/h

Prace sezonowe we Francji przy zbiorach warzyw – szalotki od 11 lipca 2015

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Półwysep Bretoński
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 13 lipca 2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 tygodnie

Biuro zatrudnienia za granicą dla swojego francuskiego kontrahenta poszukuje osób gotowych do podjęcia legalnej, sezonowej pracy we Francji przy zbiorach warzyw – szalotki.

ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego – NR CERTYFIKATU 9779 dla swojego partnera w zachodniej Francji poszukuje ekipy (4 osoby) do PRAC SEZONOWYCH

Zadania:
• Zbiór szalotki

Wymagania:
• gotowość do wyjazdu w dniu 11 lipca
• doświadczenie przy pracy w polu
• samochód (1 ekipa- 1 samochód)

Warunki:

• Opieka koordynatorów polskojęzycznych
• Zakwaterowanie na miejscu w namiotach na campingu Kerurus przy samym oceanie

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 812559a693f70b83

ilość wszystkich wyświetleń: 1636, dzisiaj: 1

6 komentarzy na “Prace sezonowe we Francji przy zbiorach warzyw – szalotki od 11 lipca 2015”

  1. Gracjan0708 na @

    Witam mam na imnie Gracjan mam 28 lat i jestem bardzo zainteresowany pracom pszy zbiorach posługuję sie dobrze jezyk Angielski i mam doswiatczenie pszy pracach fizycnych jestem pracowity i 100% sprawny fizycznie moge zaczonc pracowac od zara znam. Prosze o kontakt 514079731

  2. Andrzej_K_ na @

    Jestem zainteresowany tą pracą.Kontakt:
    -email:oikodomos2@amorki.pl
    -tel.796 278 177

  3. oliwia202025 na @

    Witam, wraz z koleżanka jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy. Poszę o kontakt na email:
    tsuki188@gmail.com

  4. SylwiaxD na @

    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy.Jestem osobą, młodą bez nałogów.
    Proszę o kontakt 517 539 836
    e-mail giza_sylwia@o2.pl

  5. grazka148 na @

    Witam. Jestem zainteresowana wyjazdem. Nie karana, zdyscyplinowana, sumienna, pracowita. Proszę o kontakt: +48 572-456-800

  6. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Albedo
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez Albedo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Albedo »