€9,35 brutto/h

Przy zbiorach truskawek od maja 2020 sezonowa praca w Niemczech bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Od maja 2020 potrzebne osoby do sezonowej pracy w Niemczech bez języka. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od maja 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie truskawek na polu.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • dostępność od połowy maja 2020.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie w pokojach dwu-, trzy- lub czteroosobowych, gdzie jest dostęp do wspólnej kuchni i łazienki;
  • dużą liczbę godzin pracy do wyrobienia;
  • atrakcyjne zaplecze socjalne.

Aplikacja:

Osoby chętne do zbioru truskawek w Niemczech proszone są o kontakt pod numerem, telefonu; 49 15 129 453 999 (Beata).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-maja-2020-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek/

ID ogłoszenia: 8875e2ef3e4d63a8

1 odpowiedź na “Przy zbiorach truskawek od maja 2020 sezonowa praca w Niemczech bez języka”

  1. kuba08281 na @

    Witam.
    Chciałbym zapytać się o możliwość pracy od 15/17 lutego do 15 marca.
    Jest nas dwie osoby, oboje mamy ukończone 18 lat.
    Pozdrawiam

    email: mrmasters936@gmail.com