€od 9,60 brutto/h

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach kapusty od zaraz bez języka Filderstad

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Filderstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach kapusty. Zatrudnienie w Filderstad dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Filderstad.

Wynagrodzenie: od 9,60 Eur bruttom na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sadzenie, zbieranie oraz pakowanie kapusty.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w różnych warunkach pogodowych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • na miejscu zapewnione odpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy sezonowej w Niemczech proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: magdalena.koscielniak@ewl.com.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 695 230 863.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorze-kapusty-filderstadt/

ID ogłoszenia: 1535d9244ef06e10