€do uzgodnienia

Zbiory szparagów bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech 2021 Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Geiselhöring
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od marca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Możliwość rozpoczęcia od marca 2021 sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów oraz truskawek i malin. Zatrudnienie bez znajomości języka w Geiselhöring.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Geiselhöring.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od marca 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie szparagów, truskawek oraz malin;
  • można będzie również pracować na hali przy sortowaniu zbiorów.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od marca 2021;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • w okresie wakacyjnym praca możliwa również dla studentów;
  • umowę, która jest podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia możliwe od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu:

0049 171 55 11 250

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-szparagow-od-marca-2021-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 7475fa2dae4e66c4