£6,90 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii dla grup przy zbiorach papryki w szklarni Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Southampton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Szukamy od zaraz 5 pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Oferta z Southampton dla grup przy zbiorach papryki w szklarni. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Anglia, Southampton
Wynagrodzenie: 6,90 GBP/h brutto

Zadania:
– pielęgnacja papryki
– nawadnianie, przesadzanie warzyw
– podwiązywanie pędów
– zbiór papryki
– przeprowadzanie kontroli jakości
– układanie warzyw w skrzynkach
– praca w szklarni

Wymagania:
– języka angielski w stopniu podstawowym (minimum)
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
– chęć do pracy na okres 3 miesięcy
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:
– miejsce noclegowe odpłatne i usytuowane blisko miejsca pracy (800m)
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– dla chętnych nadgodziny do wyrobienia dodatkowo płatne
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie również dla grup 3-5 osobowe
– pracę już od sierpnia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania wysyłając zgłoszenie na maila: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: „zbiory papryki Southampton”.

Źródło:

ID ogłoszenia: 7853d01814dd316

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii dla grup przy zbiorach papryki w szklarni Southampton”

  1.   na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam