€1800/m-c brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna od zaraz jako ogrodnik Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lubeka
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Oferta dobrze płatnej, fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku ogrodnika. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Lubece dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Lubeka

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1800 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pielęgnacji roślin oraz dbaniu o wygląd trawników
  • zadaniem pracownika będzie sadzenie, koszenie, przesadzanie oraz  pikowanie za pomocą narzędzi ogrodniczych

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach ogrodniczych
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie własne auto
  • gotowość do pracy przy zmiennych warunkach pogodowych
  • sumienność i pracowitość
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz dodatkowo płatne nadgodziny
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • dużą ilość godzin pracy tygodniowo oraz możliwe nadgodziny
  • pracę 6 dni w tygodniu, także w niedzielę w okresie letnim
  • ubrania robocze oraz niezbędne środki i narzędzia
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 76559229cc159025