£6,70 za godzinę brutto

Anglia praca sezonowa bez znajomośći języka zbiory owoców od zaraz 2016

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Cała Anglia

Sezonowa oferta pracy w Anglii dla Polaków przy zbiorach owoców na terenie całego kraju. Zatrudnienie bez znajomości języka na dużych gospodarstwach uprawowych. Doskonała okazja do pracy wakacyjnej, aby dorobić do studiów.

Stanowisko: zbieracz owoców.

Wynagrodzenie: £6.70 na godzinę.

Lokalizacja: cała Anglia.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie owoców do skrzynek;
  • sadzenie, oraz plewienie;
  • prace pielęgnacyjne;
  • praca odbywa się na polu lub w tunelu;
  • sortowanie i pakowanie.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • siła fizyczna, dobra sprawność;
  • mile widziane doświadczenie w zbiorach;
  • język angielski będzie atutem ale nie jest konieczny;
  • motywacja do pracy;
  • zwinność, szybkość;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Zapewniamy:

  • dobrą stawkę godzinową;
  • zakwaterowanie w okolicy farmy;
  • ubezpieczenie oraz składki;
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich;
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie we wdrożeniu w pracę.

Aplikacje:

Zgłoszenia do pracy prosimy wysyłać pod adres:

recruitment@margot-rec.co.uk

Źródło: margot-rec.co.uk

ID ogłoszenia: 30056ce2c84a5384

10 komentarzy na “Anglia praca sezonowa bez znajomośći języka zbiory owoców od zaraz 2016”

  1. denis12 na @

    Witam jestem zainteresowany oto moj nr+48 535 227 426

  2. arekw2212 na @

    Witam , para jest zainteresowana z doświadczeniem i dokumentami z UK , kontakt..48 731 299 829

  3. karola325222 na @

    Można prosić o numer kontaktowy w celu omówienia szczegółów ,z góry dziękuję 🙂 a na wypadek zostawie swój nr; 570229426 🙂

  4. zbynio na @

    Jestem zainteresowany.zibi65lk@gmail.com

  5. basiunia na @

    Jestem zainteresowana tel-511705055

  6. Nowaczer1977 na @

    Podejmę pracę
    Marcin07424829823
    mail:marcinnowak-1977@wp.pl
    Mieszkam w U.K.

  7. damians25 na @

    Witam. Jestem Damian. Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem pracowity, bez nałogów. Mam doświadczenie. Proszę o kontakt djdamik@wp.pl

  8. artugam na @

    Witam! Mam 19 lat jestem osobą, która własnie zdała maturę i poszukuje pracy gdyż potrzebuje pieniędzy by opłacić studia. Jestem zdeterminowany i nie boję się ciężkiej pracy. Mam doświadczenie przy zbiorach. Proszę o kontakt artugam@gmail.com

  9. sebastianol na @

    Witam ,jestem zainteresowany mam doświadczenie przy zbiorach , kontakt:792485249

  10. Bartek97 na @

    Witam. Wraz z kolegą poszukujemy pracy na wakacje. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Pracę moglibyśmy podjąć pod koniec czerwca do początku września. Jesteśmy młodzi, pracowici i nie boimy się ciężkiej pracy. Prosze o kontakt na e-mail : bajtek11@tlen.pl lub telefonicznie : 505653681
    Z góry dziękuję.