SEKDo uzg.

Bez języka dam pracę w Szwecji przy sadzeniu drzew leśnictwo od zaraz Broakulla

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Broakulla
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: początek lipca 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 60 dni, 8 godzin

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Szwecji przy sadzeniu drzew. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Broakulla bez znajomości języka szwedzkiego. Pracodawca oferuje możliwość podjęcia stałej współpracy.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Broakulla.

Wynagrodzenie: na akord lub na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • sadzenie drzew w lasach;
  • praca w trybie akordowym.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach leśnych;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • atutem będzie znajomość języka szwedzkiego albo angielskiego;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • zatrudnienie w systemie akordowym albo godzinowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki, a w tym urlopowy;
  • składki zdrowotne, emerytalne oraz odprowadzanie podatku;
  • możliwość rozwoju i podjęcia stałej pracy;
  • sprzęt oraz odzież do pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+46 763 412 320 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00 – 16:00) albo prosimy o wysłanie CV poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/szwecja-sadzenie-lasow-CID4-IDTB5gr.html

ID ogłoszenia: 640660bce5ec8f54

ilość wszystkich wyświetleń: 70, dzisiaj: 1