€12,00 netto/h

Bez języka dla par Niemcy praca sezonowa od zaraz zbiory truskawek i szparagów Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bielefeld
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 - 8 tygodni

Dla par aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Bielefeld bez języka przy zbiorach truskawek i szparagów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bielefeld.

Wynagrodzenie: 12,00 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem mężczyzn będzie cięcie szparagów oraz wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem;
  • zadaniem kobiet będzie zbieranie truskawek w tunelach, a także plewienie truskawek na polu i cięcie zielonych szparagów.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • pracowitość;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania własnym samochodem.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

506 220 264

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-przy-zbiorach-szparagow-truskawek-bielefeld-2023/

ID ogłoszenia: 398645d12f50f951