€12,50 brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech jako żywa maskotka od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech jako żywa maskotka. Zatrudnienie tymczasowe w Bremen bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny jako żywa maskotka.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 12,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie praca w specjalnym kostiumie, w którym pracownik będzie obsługiwał różnego rodzaju eventy oraz rodzinne uroczystości albo rozdawał ulotki, pakiety reklamowe lub gadżety;
  • praca jako żywa maskotka na ulicy lub w centrum handlowym;
  • główne zadanie polega na zabawianiu gości.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność;
  • komunikatywność, pracowitość;
  • solidne wypełnianie zadań;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracy z dziećmi;
  • zaletą będą zdolności aktorskie.

Oferujemy:

  • pracę od grudnia 2019;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc koordynatora oraz w wsparcie w różnych sprawach;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: dringende@europe.com

Zgłoszenia: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-jako-zywa-maskotka-bremen/

ID ogłoszenia: 2115dde8e71abb92