€od 8,50 netto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz zbiory warzyw szklarniowych Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: od 8,50 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • kobiety pracują przeważnie w szklarniach i foliach, a mężczyźni przy ogórkach, pomidorach i sałacie, a mężczyźni na polu przy kapuście, kalarepie, brokułach i kalafiorach.

Wymagania:

  • własny samochód na wyjazd – 2 km do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 45 € na tydzień od osoby;
  • około 6-0 godzin pracy w tygodniu od poniedziałku do soboty;
  • ubezpieczenie rentowe i chorobowe.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 669 066  007

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-warzyw-szklarniowych-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg-2023/

ID ogłoszenia: 50563e3b4652e046