£8,21/h i 9,70 nadgodziny

Sezonowa praca w Anglii dla par przy zbiorach szparagów bez języka 2019

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Wielka Brytania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok. 2 miesiące

Od kwietnia 2019 praca w Anglii dla par przy zbiorach szparagów jako pracownik sezonowy. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnie zapewnionym na miejscu oraz atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach szparagów.

Lokalizacja: Anglia.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP/godz i 9,70 GBP za nadgodziny.

Start: kwiecień 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie szparagów na polu.

Wymagania:

  • duża sprawność fizyczna oraz manualna;
  • możliwość podjęcia pracy od kwietnia 2019;
  • chęć do pracy do końca kontraktu, czyli do czerwca 2019;
  • duża motywacja do pracy;
  • umiejętność pracy indywidualnie oraz w zespole;
  • solidne podejście do wykonywanych zadań;
  • odwaga oraz otwartość i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowa o pracę tymczasową;
  • wysokie dodatki do wynagrodzenia;
  • szkolenie wstępne;
  • zdobycie doświadczenia przy zbieraniu szparagów.

Aplikacja:

Do pracy można się zgłaszać pod numerem telefonu: 665 159 499.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow/

ID ogłoszenia: 2335c40b72352555