SEK8,61 za kg

Bez znajomości języka sezonowa praca w Szwecji od zaraz zbiory truskawek 2021

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni

Dla Polaków aktualna od zaraz sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2021 dla chętnych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: 8,61 SEK na godz. za kg truskawek z szypułką.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem truskawek;
  • pracę na polu oraz w tunelach.

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach – możliwość zbierania przynajmniej 13 kg truskawek na godzinę;
  • własny dojazd do pracy;
  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • obywatelstwo kraju Unii Europejskiej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę sezonową;
  • zatrudnienie na około 6 tygodni;
  • stawkę akordową 8,61 SEK na godz.;
  • podatek ustawowy od prac sezonowych = 25%;
  • dodatek wakacyjny;
  • pracę od poniedziałku do piątku – około 40 godzin pracy w tygodniu z przerwą śniadaniową oraz obiadową;
  • w razie konieczności zbiory również w niedzielę;
  • zakwaterowanie około 7 km od pracy w cenie 50 SEK;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0046 739 674 994

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/szwecja-zbiory-truskawki-bez-posrednikow-CID4-IDK2LO9.html

ID ogłoszenia: 8160bf9769609a0