NOKdo ustalenia

Dam fizyczną pracę w Norwegii przy melioracji bez znajomości języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Zatrudnimy od zaraz 2 pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego przy melioracji rowów. Praca w Norwegii, Drammen z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2 (jako rekrutacja uzupełniająca)

Zadania:
Pracownik będzie wykonywać zabiegi melioracyjne (koszenie trawy, wycinanie niepotrzebnej roślinności, odmulanie dna itp.), które umożliwiają regulację stosunków wodnych w glebie.

Zadania wykonywane są jedynie w temperaturach dodatnich. Przy niesprzyjających warunkach wypłacane jest przestojowe. Praca po 7,8 godzin dziennie.

Wymagania:
– zdolność do podjęcia pracy fizycznej
– bardzo dobre zdrowie
– zatrudniamy osoby energiczne, żywotne
– doświadczenie w podobnych pracach będą atutem
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest mile widziana
– przyjazd samochodem jest pożądany
– niezawodność, zdyscyplinowanie
– wywiązywanie się ze swoich zadań

Oferujemy:
– zapewniamy odpowiedni strój do pracy
– wprowadzenie w sposób pracowania i obowiązki pracownika
– przeszkolenie w pierwszych dniach
– zakwaterowanie płatne 2500 NOK/mc
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne
– na miejscu zapewnione są niezbędne materiały umożliwiające wykonywanie zadań
– po przepracowanym tygodniu możliwość pobrania zaliczki

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń drogą mailową na adres: marek.piasecki78@gmail.com z tematem: praca fizyczna przy melioracji, Drammen.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-przy-melioracji-od-zaraz-bez-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 634559cee0d1182d

3 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Norwegii przy melioracji bez znajomości języka Drammen”

  1. sosnowiec na @

    witam posiadam własny samochód oraz zdrowie i dobra kondycje fizyczna, jezeli oferta jest aktualna prosze o kontakt +48 787329290

  2. Adrian94 na @

    Jestem Osobą rzetelną,pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,szybko nawiązuje kontakty w grupie mam doświadczenie w pracy fizycznej oraz za granicą.Prosze o pilny kontakt uszanowanie.
    Tel.790470817
    E-mail:adrianjelen5@wp.pl

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam