€12,58 brutto/h

Dam sezonową pracę w Holandii dla par od zaraz zbiory pomidorów bez języka Someren

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Someren
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów. Zatrudnienie bez znajomości języka w Someren dla par. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Someren.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy uprawie pomidorów, np. obrywanie liści;
  • zbieranie pomidorów;
  • wykonywanie zadań na wózku szklarniowym;
  • wykonywanie prac porządkowych w szklarni.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie, a po przepracowaniu 100 godzin zmiana stawki;
  • bonus dla kierowcy;
  • zatrudnienie również dla par;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdów do/z/na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 600 877 477 albo poprzez stronę:

źródło: https://contrain.pl/oferty-pracy/zbiory-pomidorkow-przekaskowych-w-holandii/

ID ogłoszenia: 741641b72419e311