$175 DKK brutto / h

Monter fasad oferta pracy w Danii w budownictwie od zaraz z językiem angielskim, Horsens

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Horsens
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od już
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do lutego 2022

W rejonie Horsens k. Aarhus oferta legalnej pracy w Danii na budowie dla monterów fasad. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym.

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: okolice Horsens, Aarhus (Jutlandia Środkowa), Dania
Wynagrodzenie: 175 DKK brutto / h
Start: od już Kontrakt: do końca stycznia / początku lutego 2022
Czas pracy: 37h/tydzień + możliwe nadgodziny
Zadania: instalacja fasad, instalacja szyb na różnego typu budynkach użyteczności publicznej

WYMAGANIA

– doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
– niekaralność
– znajomość języka angielskiego min. na podstawowym poziomie

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na adres piotr.app.dk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „fasady Dania”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod nr +48 535 935 070

ID ogłoszenia: 2196179228e7e2b4

ilość wszystkich wyświetleń: 338, dzisiaj: 1