£8,50 netto/h

Na farmie bez języka dam sezonowa pracę w Anglii od zaraz przy zbiorach owoców Shrewsbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Shrewsbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2019

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz sezonowa praca w Anglii przy zbiorach owoców na farmie. Oferta z Shrewsbury dla par bez znajomości języka oraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Shrewsbury.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna na plantacji owoców;
  • zadaniem będą zbiory truskawek, malin oraz borówki amerykańskiej, a od października możliwość pracy przy zbiorach winogron deserowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca czerwca albo od lipca do sierpnia/września;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • pozytywne nastawienie;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na miejscu;
  • możliwość wyjazdu w parach albo grupach;
  • przyjazna atmosfera pracy;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • w razie konieczności opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mile widziane w j. angielskim, można przesyłać na adres: karol.paluch82@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-owocow-na-farmie-shrewsbury-2019/

ID ogłoszenia: 3405cdc246ef335f

3 komentarze na “Na farmie bez języka dam sezonowa pracę w Anglii od zaraz przy zbiorach owoców Shrewsbury”

  1. patrykbucior1 na @

    Czy jest możliwość podjęcia pracy w parze odlipca na miesiąc?

  2. luck927 na @

    witam chiałem się zapytać czy jest możliwośc wyjechania z dziewczyną od lipca do września tylko pytanie czy dziewczyna by mogła ponieważ nie ma jescze 18 kończy tego roku w listopadzie ?

  3. Asiek159 na @

    Czy jest miejsce dla 2 lub 3 osób na lipiec sierpień?