PLN9000 - 12000

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory truskawek w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 78 dni, 7 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz przy zbiorach szparagów, truskawek. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 9 000 – 12 000 PLN na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe;
  • zadaniem będzie zbieranie truskawek oraz szparagów.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie (tylko wyżywienie we własnym zakresie);
  • pracę do podjęcia na sezon 2024;
  • zatrudnienie także bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

572 172 417

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-truskawek-od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 3976626312a948a9