€12 - 15 na godz.

Od zaraz praca Szwecja w rolnictwie na farmie mlecznej bez znajomości języka Värmland

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Värmland
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 6 mc

Farma mleczna z Värmland szuka pracowników do pracy w Szwecji. Zatrudnienie w rolnictwie od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik farmy mlecznej.

Lokalizacja: Värmland.

Wynagrodzenie: 12 – 15 Eur na godz. w zależności od doświadczenia, umiejętności oraz dokumentów.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca przy krowach oraz cielakach, a także polega ona na karmieniu zwierząt, obrządku ich, ale też używaniu maszyn do dojenia;
  • wykonywanie małych prac naprawczych.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • brak problemów ze zdrowiem oraz posiadanie siły do wykonywania pracy fizycznej;
  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami, a są to głównie krowy oraz produkcja mleka, ale też doświadczenie w gospodarstwie rolnym;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy oraz własnego samochodu;
  • znajomość komputerów.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie;
  • bezpłatna podróż do i ze Szwecji;
  • od 40 godzin pracy w tygodniu, a co drugi tydzień praca w weekend;
  • odzież roboczą;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-mlecznej-värmland,oferta,7068381

ID ogłoszenia: 3995d877f7cc69ea