€9,00 - 11,00 netto/h

Oferta pracy w Szwecji bez języka pokojówka przy sprzątaniu hotelu od zaraz Åsele

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Åsele
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2023

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Szwecji jako pokojówka/pokojowy. Zatrudnienie w Åsele bez znajomości języka przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pokojówka/pokojowy.

Lokalizacja: Åsele.

Wynagrodzenie: 9,00 – 11,00 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek na terenie obiektu;
  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi hotelowych oraz powierzchni wspólnych;
  • pomaganie przy obsługiwaniu śniadań.

Wymagania:

  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe ubezpieczenie na terenie Szwecji;
  • bezpłatny posiłek pracowniczy;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania;
  • polską umowę + delegacje;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztu transportu do 200 €;
  • możliwość brania zaliczek przez pierwszy miesiąc współpracy;
  • premię za polecenie pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

praca@hotistin.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 690 688 866

Źródło: https://hotistin.com/oferta-pracy/pokojowka-pokojowy-praca-w-szwecji/

ID ogłoszenia: 57965661f14907a4