€15,75 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Holandii bez języka zbiory truskawek od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: tymczasowe
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 79 dni, 11 godzin

Przy zbiorach truskawek potrzebni od zaraz Polacy do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie w Venlo dla pracowników bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 15,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek;
  • kompostowanie i cięcie roślin;
  • sadzenie i dbanie o truskawki.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe i dodatkowo płatne nadgodziny oraz praca w soboty, niedziele i święta;
  • pracę idealną dla mężczyzn;
  • bonus dla kierowcy;
  • wsparcie w organizacji transportu do/z/na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszeń należy dokonywać pod numerem telefonu: +48 600 877 477 lub przez stronę:

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-truskawek-2024-venlo/

ID ogłoszenia: 991663cd7669c77a