SEKdo uzgodnienia

Rolnictwo od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz możliwe zatrudnienie na farmie z okolic Göteborga przy opiece nad krowami mlecznymi.

Stanowisko: pracowni fizyczny na farmie

Miejsce pracy: Jörlanda, k. Göteborga, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownik będzie wykonywanie fizycznych zadań związanych z prowadzeniem farmy
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się krowami mlecznymi
  • dla osób z doświadczeniem istnieje możliwość opieki nad końmi w stajni

Wymagania:

  • dobre nastawienie i otwartość
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaradność i pomysłowość
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • zapewnione miejsce do zamieszkania
  • możliwość hodowli własnych roślin oraz posiadania zwierząt na terenie farmy
  • zatrudnienie od zaraz w Szwecji
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu z Cecilia Johansson pod numerem telefonu:

46737181688

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-fizyczny-pracownik-na-farmie-3779311.html

ID ogłoszenia: 394595597ed62c92

1 odpowiedź na “Rolnictwo od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka Göteborg”

  1. buniaify na @

    2 dziewczyny (21l), szukające pracy, zmotywowane do działania, pracowite, dyspozycyjnośc od zaraz, znajomośc języka angielskiego conajmniej na poziomie komunikatywnym.
    Jeśli konieczne jest CV w wersji angielskiej, równiez możemy przygotować.