$9,85 GBP/h brutto

Zbiory dyni sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka od zaraz Exeter 2023

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Exeter
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: połowa listopada

Farma warzywna z Exeter od zaraz poszukuje osób do sezonowej pracy w Anglii, polegającej na zbiorach dyni także bez znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu.

Okres zbiorów przewidziany jest do połowy listopada.

Stanowisko: Pracownik ds. Zbioru Warzyw Polowych

Lokalizacja: Exeter

Stawka godzinowa: 9,85 GBP/h lub wynagrodzenie akordowe

Ilość miejsc: 10

Rozpoczęcie pracy: Październik 2023

Zakres obowiązków:

Wykonywanie fizycznej pracy na polu podczas zbioru dyni.

Wymagania:

Motywacja do pracy fizycznej w sektorze rolnictwa.
Dostępność do pracy do połowy listopada 2023 roku.
Znajomość języka angielskiego mile widziana, lecz nieobowiązkowa.
Dobra wydolność fizyczna i pracowitość.

Co oferujemy:

Bezpłatne zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego przez cały okres zbiorów.
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe lub akordowe, wypłacane co tydzień.
Możliwość kontynuacji zatrudnienia w późniejszym okresie przy sortowaniu owoców i warzyw.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę kierować zgłoszenia na podany niżej adres. Preferowane zgłoszenia w j. angielskim, które mogę pokazać bezpośrednio pracodawcy bez tłumaczenia.

milena.wieczorek@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 316651375a8721fb

ilość wszystkich wyświetleń: 195, dzisiaj: 1