€11 - 13 netto/h

Oferta pracy w Szwecji bez znajomości języka pomoc kuchenna od zaraz Båstad

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Båstad
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 30 września 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 78 dni, 7 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie w Båstad dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Båstad.

Wynagrodzenie: 11 – 13 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pomaganie kucharzom przy przygotowywaniu posiłków;
  • pracowanie na zmywaku;
  • dbanie o czystość w restauracji.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku – minimum 2 lata;
  • gotowość do podjęcia pracy w Szwecji od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz do końca września 2024;
  • zakwaterowanie;
  • zwrot kosztów za transport do Szwecji do 200 €;
  • możliwość brania zaliczek;
  • ubezpieczenie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • możliwość wyżywienia;
  • stałą pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Szwecji mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

690 688 866 albo poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/praca-za-granica-pomoc-kuchenna-CID4-IDZsy8u.html

ID ogłoszenia: 5426626383469b6a