DKK100 brutto/h

Zbiory ogórków bez języka dam sezonową pracę w Danii dla par od zaraz ogrodnictwo Beder

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Beder
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 1 listopada 2023

Szklarnia z Beder potrzebuje od zaraz pary do sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka przy zbiorach ogórków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Beder.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań w szklarni ogórków;
  • podlewanie, nawożenie oraz zbieranie ogórków;
  • zadaniem będzie również pakowanie gotowych warzyw;
  • wykonywanie innych prac szklarniowych.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracach szklarniowych;
  • zaletę będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe w wysokości 100 DKK brutto na godz. oraz 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • zakwaterowanie w cenie 250 DKK na tydzień od osoby blisko szklarni – pokój w domu;
  • pracę przez 7 dni w tygodniu;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • legalne zatrudnienie;
  • pomoc przed wyjazdem i w trakcie zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

tm@balticworkforce.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 512 949 528

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-szklarnia-ogorkow-dla-pary/

ID ogłoszenia: 10664d543752b137