€na akord

Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw, owoców 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6-8 tygodni

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na rok 2015 dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie przy zbiorach owoców i warzyw od kwietnia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: na akord
Numer referencyjny: DG/001/15

Zadania:
Zadania pracownika są uzależnione od wyboru rodzaju zbiorów. Natomiast głównym zadaniem jest zbiór warzyw i owoców, który na rok 2015 wygląda następująco:
– kwiecień-czerwiec zbiory szparag
– czerwiec-połowa sierpnia zbiory truskawek
– lipiec-połowa sierpnia zbiory malin
– maj-koniec września zbiory warzyw szklarniowych
– kwiecień-maj zbiory truskawek uprawianych w szklarni
– sierpień-listopad zbiory jabłek
– sierpień-listopad zbiory winogron
– lipiec-październik- zbiory pieczarek
– kwiecień-wrzesień zbiory kwiatów szklarniowych i ich pielęgnacja

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach wymagane
– możliwość zaplanowania wyjazdu za granicę w roku 2015
– chęć do podjęcia zatrudnienia na 6-8 tygodni
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania danej pracy
– pozytywne nastawienie
– energiczność, zapał do pracy

Oferujemy:
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– zapewniamy miejsce zamieszkania w cenie 1-3 euro za dzień
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– oferujemy ubezpieczenie NNW
– pracę w grupie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenie w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres mailowy: dringende@europe.com w treści proszę wpisać wybrany przez państwa termin, a w tytule numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rekrutacja-2015-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-owocow-i-warzyw/

ID ogłoszenia: 107545165f5d4034

ilość wszystkich wyświetleń: 7148, dzisiaj: 1

8 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw, owoców 2015”

  1. sonia1507 na @

    Witam. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Mamy 18 i 20 lat . Chcielibyśmy na wakacje zacząć.

  2. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Jarosław na @

    witam mam 31 lat pracowałem już na polu przy zbiorze kapusty w Belgi,jestem bardzo sprawny fizycznie ,bez nałogów to mój numer 669715482 a E-mail: anek666@vp.pl

  4. ania111113 na @

    witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy-zbiorem malin. Mam prawie 18lat. Jestem osobą pracowitą, energiczną i rzetelną .Mam możliwość wyjazdu pod koniec czerwca.
    Proszę o kontakt E-mail: ania11111@autograf.pl
    Pozdrawiam

  5. przemek pazdyga na @

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Mam 23lata Jestem osobą pracowitą, energiczną i rzetelną .Proszę o kontakt pod nr 881390979 lub email ziomal0101@gmail.com

  6. gosiusia1990 na @

    Witam mam 57 lat i mam spore doświadczenie w pracach polnych jesli chodzi o zbiory.Ostanio pracowałe przy porze w Belgi.Nie mam nałogów , jestem silny solidny oraz w pełni dyspozycyjny.
    Prosze o kontakt pod nr tel 504 431 532
    mail malgorzata.kornas1990@interia.pl

  7. robert1 na @

    witam mam40 lat duze doswiadczenie w pracy fizycznej pracowalem w niemczech przy zbiorach kapusty jestem gotowy w kazdej chwili podjac prace prosze o kontakt 604697138

  8. Jasny na @

    Witram mam 20 lat duza wytrzymalosc i chec do pracy nr kontaktowy 697502482