DKK95 brutto/h

Dania praca sezonowa dla par bez języka ogrodnictwo zbiory rzeżuchy od zaraz Marslev

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Marslev
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 31 grudnia 2021

Dla par możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Marslev przy zbiorach rzeżuchy bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Marslev.

Wynagrodzenie: 95,00 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sadzenie, podlewanie oraz zbieranie rzeżuchy;
  • pracownik będzie zajmował się jej rozsadzaniem oraz pakowaniem do pojemniczków;
  • rozwożenie rzeżuchy po klientach, a także wykonywanie prac porządkowych w szklarni.

Wymagania:

  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • własny pokój w domu w cenie 375 DKK na tydzień;
  • 6 dni pracy w tygodniu – praca często od 3 rano;
  • darmowe zatrudnienie;
  • legalną pracę;
  • pomoc oraz konsultacje przed wyjazdem i podczas zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: tm@balticworkforce.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48512949528

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-szklarnia-rzezuchy-od-zaraz-z-j-angielskim-i-prawem-jazdy-b/

ID ogłoszenia: 8406140a3c357360