€do ustalenia

Niemcy praca od zaraz przy kwiatach, pielęgnacji bez znajomości języka Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bawaria
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października

Dam pracę w Niemczech dla 2 Polaków bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie  od zaraz w ogrodnictwie na terenie Bawarii przy pielęgnowaniu kwiatów oraz ich zrywaniu.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: marzec

Zadania:
– pielęgnowanie kwiatów rosnących (podlewanie, nawożenie, przycinanie)
– ścinanie kwiatów i przygotowywanie do dalszej wysyłki (czyszczenie, metkowanie, układanie w przygotowanych kontenerach)

Wymagania:
– dbałość o szczegóły
– delikatne obchodzenie się z roślinami
– doświadczenie na danym stanowisku
– oferujemy zatrudnienie od marca do października
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim będzie atutem
– bardzo chętnie przyjmujemy kobiety

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypacane w ustalonym terminie
– darmowe zakwaterowanie
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: rekrutacja@hrpoland.com w tytule proszę wpisać: kwiaty.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-bawaria/

ID ogłoszenia: 78954dbecd8e12d1

5 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz przy kwiatach, pielęgnacji bez znajomości języka Bawaria”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. 7674920 na @

    Witam jesteśmy z koleżanką zainteresowane pracą,rzetelne,sumienne i odpowiedzialne pracowałyśmy fizycznie.proszę o kontakt nr.tel.603931843 E-mail:tarka116@wp.pl

    Pozdrawiamy

  3. Malwina na @

    Witam
    jestesmy para poszukujaca pracy , zainteresowala nas oferta jestesmy pracowici i sumienni
    Malwina lat 21 Mateusz lat 23
    prosimy o kontakt
    TEL: 693-552-415
    E-MAIL: malwina693552@wp.pl

  4. Ela167 na @

    Witam,jestem zainteresowana tą pracą. Prosze o kontakt numer tel.+48608773852

  5. gregor2015 na @

    WITAM,JESTESMY BARDZO ZAINTERESOWANI PRACĄ PRZY KWIATACH,PRACOWALSMY Z BRATEM 6 SEZONÓW W BELGII PRZY KWIATACH DONICZKOWCH I CHRYZANTEMACH,ZAJMOWALISMY SIĘ PIELĘGNACJĄ I WYSADZANIEM SADZONEK ORAZ PAKOWANIEM KWIATOW,PROSZĘ O KONTAKT TEL. 781-967-310