£5,90 - 7,83/h

Od kwietnia-maja 2019 sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek i malin Coventry

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Coventry
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia lub maja 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października 2019

Do sezonowej pracy w Anglii potrzebne osoby przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie w Coventry od kwietnia lub maja 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie oraz atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Coventry.

Wynagrodzenie:

  • 7,83 GBP/godz. osoby powyżej 25 lat;
  • 7,38 GBP/godz. osoby w wieku 21-24 lata;
  • 5,90 GBP/godz. osoby w wieku 18-20 lat.

Start: od kwietnia lub maja 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie owoców miękkich w tym truskawek i malin;
  • sadzenie truskawek, a także przycinanie malin;
  • wyrywanie chwastów;
  • pakowanie owoców do zamrożenia;
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie także sadzenie dyń, ich zbieranie i czyszczenie;
  • wykonywanie innych obowiązków, które zlecane są przez przełożonego.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia przy zbiorach truskawek;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zatrudnienie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie płatne w cenie 20 GBP od osoby na tydzień;
  • atrakcyjna stawka godzinowa;
  • w szczytowym okresie trzeba będzie pracować również w weekendy.

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę: www.maltkilnfarmshop.co.uk

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-od-kwietnia-lub-maja-2019/

ID ogłoszenia: 6065c9b910d97db5