£7,80 netto/h

Od lipca sezonowa praca Anglia bez języka zbiory czereśni, wiśni 2019 Salisbury UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon

Do sezonowej pracy w Anglii poszukiwane od zaraz osoby przy zbiorach czereśni i wiśni. Zatrudnienie 2019 w Salisbury bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 7,80 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy ręcznym zbiorze czereśni i wiśni na terenie sadu;
  • zadania wykonywane są też za pomocą chwytaków oraz drabin i niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • bez nałogów;
  • mile widziane będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego;
  • nieprzemakalna odzież, obuwie;’
  • własna pościel.

Oferujemy:

  • pensja do ręki co tydzień;
  • możliwość wzięcia zaliczki po przyjeździe na miejsce;
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie w domkach letniskowych, a łazienka i kuchnia dostępne są w osobnych budynkach.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres:

peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-od-lipca-2019-przy-zbiorach-czeresni-wisni-salisbury-uk/

ID ogłoszenia: 9395cb0c61a76dd7

3 komentarze na “Od lipca sezonowa praca Anglia bez języka zbiory czereśni, wiśni 2019 Salisbury UK”

  1. NeQ52 na @

    Jest możliwość przyjechania tylko na sierpień?

  2. mateusz062000 na @

    Jaki jest przewidywany termin zakończenia pracy?

  3. patrykbucior1 na @

    Czy jest możliwość pracy tylko na lipiec
    i ewentualnie sierpień?