€10,71 brutto/h

Od zaraz przy zbiorach kalafiora sezonowa praca Holandia bez języka w Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Dronten
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2-3 tygodnie

Pracodawca z Dronten potrzebuje od zaraz osób do sezonowej pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach kalafiora 2020. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dronten.

Wynagrodzenie: 10,71 € brutto na godz. dla osób powyżej 22. roku życia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • pracę sezonową na polu, gdzie zadaniem będzie zbieranie kalafiora.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane będzie posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • holenderskie ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • zapewniony dojazd do/z pracy;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/zbiory-warzyw-scinka-kalafiora-1071-eur-h-brutto/dronten-holandia/15350979

ID ogłoszenia: 5875fa2e89233422