£8,21 na godz. i na akord

Od zaraz sezonowa praca Anglia przy zbiorach dyni 2019 na farmie Chart Sutton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Chart Sutton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zara
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 31 październik 2019

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach dyni. Zatrudnienie na farmie w Chart Sutton dla pracowników fizycznych. Zakwaterowaniem organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Chart Sutton.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP na godz. i na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie/wycinanie na polu i pakowanie dyni.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do fizycznej pracy;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • atutem będzie doświadczenie w pracach sezonowych;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na farmie w cenie 40 GBP na tydzień od osoby;
  • w sezonie praca do 7 dni w tygodniu, co jest uzależnione od warunków pogodowych i średnio po 8 godzin dziennie, a przy dużym sezonie praca nawet do 14 godzin dziennie;
  • stawki godzinowe i akordowe, ale głównie na godzinę – 8,21 GBP na godz.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt i zarejestrowanie się:

www. agropraktika.lt

natalia@agropraktika.lt

+48 (22) 307 02 68.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-od-wrzesnia-2019-przy-zbiorach-dyni-na-farmie-w-chart-sutton/

ID ogłoszenia: 795d5ecab97ba49