€do ustalenia

Oferta pracy sezonowej w Niemczech zbiory borówek Mötzow bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Mötzow

Gospodarstwo z Mötzow zatrudni od lipca 2016 osoby do sezonowej pracy w Niemczech, przy zbiorach borówek. Przyjmujemy Polaków bez znajomości języka. Poszukiwane osoby pracowite i energiczne.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Zarobki: do ustalenia indywidualnie.

Miejsce pracy: Mötzow, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie borówek z krzaków;
  • praca ma charakter fizyczny;
  • należy wypracowywać określone limity.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • konieczność przywiezienia odzieży na każdą pogodę;
  • gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych;
  • sprawność fizyczna na wysokim poziomie;
  • sprawne ale i delikatne dłonie;
  • mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki).

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie;
  • miejsce zakwaterowania;
  • wyjazdy do sklepów;
  • opcję wypłacania zaliczek;
  • ciepły obiad w przerwach od pracy;
  • dobre wynagrodzenie;
  • uczciwą umowę.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń poprzez link:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-lipca-2016-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorze-borowki-motzow/

ID ogłoszenia: 68056f3d1fb1988c

17 komentarzy na “Oferta pracy sezonowej w Niemczech zbiory borówek Mötzow bez języka”

  1. wera29 na @

    Wir suchen Arbeit in Sommerferien. Wir sind 2 Abiterienten /Jakub und Karolina/ aus Polen. Wir sprechen gut Englisch und bischen Deutsch. Bitte geben Sie uns Antwort, ob dieses Angebot noch aktuell ist. Alles Gute
    Jakub und Karolina

  2. linka27 na @

    Witam 🙂 chciałabym podjąc te prace , posiadam wszystkie te cechy 🙂 prosze o kontakt linka27@onet.pl

  3. Kakinh22o na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą oferta pracy na wakacje w raz 2 kolegami. Mamy ukończone 19 lat i posiadamy wszyscy prawo jazdy kategorii B. (posiadamy własny samochód)

    -Jesteśmy chętni do pracy
    – Dobra kondycja fizyczna
    – Punktualni, uczciwi
    – szybko się uczymy

    Prosze o kontakt.
    nr tel ; 783 189 004
    email : kaka50@interia.eu

  4. Adrix7 na @

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą odnośnie pracy sezonowej. Jestem studentem w wieku 20 lat, spełniającym Państwa wymagania. Mogę podjąć pracę od początku lipca, do końca września.
    Proszę o kontakt na maila: adii20@interia.eu

  5. norbertb na @

    Witam jestem zainteresowanym ofertą. Jako student mam już 2-letnie doświadczenie w zbiorach borówki za granicą. Jestem osobą pracowitą , summienną i zawsze chętnie służę pomocą . Proszę o kontakt na email: norbertbigos@interia.pl

  6. Loczii21 na @

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą, proszę o kontakt: krecona20@gmail.com

  7. Angelika8098 na @

    Witam,
    Wraz z moim chłopakiem jestem zainteresowana tą pracą.
    Jesteśmy zdolni, zwinni, bez nałogów.
    Mój chłopak ma skończone 18 lat, ja kończę w listopadzie.
    Moglibyśmy pracować od końca czerwca do września.

    Proszę o kontakt: andzia_bugajska@interia.pl

    Pozdrawiam

  8. sylwia3c3 na @

    Witam. Jestem studentką 21 lat. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani. Mamy doświadczenie przy zbiorach. Angielski na poziomie komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od lipca do końca września. Jesteśmy pracowici i sumienni.
    Prosimy o kontakt:
    Email: sylwia3c3@o2.pl

  9. mmmadlen na @

    Razem z moim chłopakiem jestesmy zainteresowani ofertą pracy przy zbiorach borówek. Oboje posiadamy status studenta, jestesmy młodzi, wytrzymali. Jestesmy dyspozycyjni od początku lipca do początku sierpnia.
    Proszę o kontakt mailowy: marlena-herman@wp.pl lub telefoniczny: 609 536 980.

  10. Paula199708 na @

    witam jestem zainteresowana oferta . Mam 19 lat Posiadam doswiadczenie w zbieraniu borowki . Prosze o kontakt
    email : paulinastarzec17@gmail.com
    tel : 534 788 260

  11. d.stanko na @

    Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani praca wiek 30 lat własne auto uprawnienia na wózki widłowe dyspozycyjność od 1 lipca na cały okres jeśli oferta jest aktualna proszę o kontakt d.stanko@o2.pl

  12. JakubK23 na @

    Witam, razem ze znajomymi( jest nas czwórka) szukamy pracy na okres lipiec-sierpień, jeżeli jest to możliwe proszę o szybką odpowiedź, jesteśmy w wieku 18 lat, solidnie wykonujemy pracę, jesteśmy bardzo ambitni. Proszę o szybką odpowiedź, dziękuję.

    Telefon: 531 211 981
    e-mail : dziarq7@gmail.com

  13. wrbbrd na @

    Witam,

    Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą.
    Posiadam doświadczenie w tego typu pracy.

    Proszę o kontakt mailowo: wrbbrd@wp.pl
    Telefon 731 910 826

  14. justynahol na @

    Witam. Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy. Jedna ma 19 lat a druga 22. Posiadamy doświadczenie w zbiorach. Znamy język niemiecki na poziomie dobrym. Prosimy o szybką odpowiedź 669959132

  15. czubek19 na @

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Miałem styczność z borówką w Polsce przez dwa sezony. Prosiłbym o szybką odpowiedz na nr 695 699 334 lub na adres e-mail: kubaczubacki@wp.pl

  16. Filip12345 na @

    Witam.Wraz z kolega jesteśmy zainteresowani oferta.Jestesmy sprawni fizycznie i chętni do pracy.Posiadamy doświadczenie w zbiorach tego typu.Prosze o odpowiedz na adres e-mail: hawrocik95@gmail.com