€6.00

Oferty pracy w Niemczech na wakacje – Kelner do Restauracji Octobussi w Lobbe

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lobbe, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Niemcy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.05
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiace
IMG_0267IMG_0266

Restauracja w Lobbe poszukuje kelnera na okres wakacji do sezonowej pracy w Niemczech przy serwowaniu dań oraz napojów. Oferta dla osób z doświadczeniem oraz znajomością języka na poziomie dobrym.

Oferta pracy w Niemczech

Restauracja Octobussi poszukuje pracowników na stanowisko:

Kelner – Kelnerka

Miejsce pracy: Lobbe, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Niemcy

Oferta wazna : od 15.05

Obowiązki:

*Powitanie gości

*Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami restauracji

*Serwowanie napojów i dań

Wymagania:

*Doświadczenie na ww. stanowisku ( mile widziane )

*Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

*Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

*Otwartość na ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

*Umowę o pracę

*Atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki

*Pełen pakiet socjalny

*Pomoc w organizacji wyjazdu

*Miłą atmosferę w miejscu pracy

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim na adres

aleksandra@alexahotel.de wraz ze ZDJECIEM z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie np. ” Kelnerka Octobussi ”

Restauracja Octobussi

Dorfstrasse 32 – 34
18586 Lobbe
Deutschland

z powazaniem Aleksandra Sledz

ID ogłoszenia: 70353543abf23e4f

ilość wszystkich wyświetleń: 6352, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Octobussi

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Octobussi »