€9,59/h brutto

Ogrodnictwo od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka przy kwiatach Sliedrecht

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Sliedrecht
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Propozycja pracy w Holandii przy kwiatach dla kandydatów bez znajomości języka. Ogrodnictwo – zatrudnienie możliwe od zaraz w Sliedrecht przy układaniu bukietów.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Sliedrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,59 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie ogrodniczej przy kwiatach polegająca na układaniu bukietów

Wymagania:

  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy w Holandii
  • komunikatywność
  • dobre nastawienie
  • brak problemów ze zdrowiem, szczególnie alergii

Oferujemy:

  • pomoc w wyrobieniu numeru sofi/BSN
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • legalną pracę na warunkach holenderskich
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • wsparcie koordynatorów
  • zarobki wypłacane terminowo co miesiąc
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • ubezpieczenie w cenie 23,25 euro za tydzień

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

olga@pracanl.eu w tytule należy wpisać „KWIATY”

Możliwy jest kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 pod numerem:

694 733 060

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-oferta-pracy-w-holandii-przy-kwiatach-bez-znajomosci-jezyka-sliedrecht/

ID ogłoszenia: 2525aac2afaa4851