€do ustalenia

Praca Niemcy fizyczna dla Polaków w ogrodnictwie Freising 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Freising

Zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech w ogrodnictwie. Oferta z Freising skierowana do osób z doświadczeniem przy robotach ogrodniczych i językiem niemieckim. Pracodawca oferuje dobre wynagrodzenie oraz pomoc w znalezieniu mieszkania.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Niemcy, Freising
Wynagrodzenie: do ustalenia
Ogłoszenie: wygasło

Zadania:
Do obowiązków pracownika będzie należało dbanie o ogród. Podlewanie, koszenie trawy itp. plus drobne prace budownicze.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnych stanowiskach
– osoba zdrowa, bez nałogów
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego konieczna
– posiadanie własnego samochodu i prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– umowę o pracę
– pomoc organizacyjną na miejscu
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– dobrą płacę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku niemieckim bądź polskim na adres: bewerbung@nmb-web.de

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/ogrodnictwo-dam-prace-w-niemczech-dla-ogrodnika-ogrodniczki-bawaria/

ID ogłoszenia: 5095319bb0ab16e5

2 komentarze na “Praca Niemcy fizyczna dla Polaków w ogrodnictwie Freising 2014”

  1. dodo95ck@onet.pl na @

    Witam Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą , w załącznikach przesyłamy nasze CV. Co możemy powiedzieć o sobie ? na pewno to, że jesteśmy niezwykle pracowici, sumienni i uczciwi. Tworzymy bardzo zgrany duet i umiemy poradzić sobie w trudnych warunkach. Już nie jednokrotnie mięliśmy przyjemność pracy dorywczo. Jesteśmy energiczni, kontaktowi i pozytywnie nastawieni do życia. Oczywiście bez nałogów. Język angielski znany na co najmniej komunikacyjnym poziomie. Hubert lat 19, Ola lat 18. Proszę o kontakt na numer telefonu: 516 155 991 lub adres: dodo95ck@onet.pl. Pozdrawiamy serdecznie !

  2. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam