€9,29 brutto/h

Praca Niemcy w ogrodnictwie bez języka przy pikowaniu i pielęgnacji roślin od zaraz Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bonn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 5 miesięcy

Przy pikowaniu i pielęgnacji roślin potrzebne osoby od zaraz do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka. Zakwaterowanie w Bonn zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 9,29 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie pikowanie i pielęgnacja roślin.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • sumienne realizowanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę od 7:00 do 17:00 (trzy przerwy po 20 minut) sześć dni w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie możliwe do podjęcia od zaraz;
  • zapewnione zakwaterowanie w pokojach dwu- lub trzyosobowych w cenie 6 Eur za dzień.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy przy pielęgnacji i pikowaniu roślin w ogrodnictwie, proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres: praca@pol-web.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bonn-bez-jezyka-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-przy-pikowaniu-i-pielegnacji-roslin/

ID ogłoszenia: 7085c9babc72219c