€10 - 11,60/h

Rolnictwo dam pracę w Szwecji od zaraz bez języka na farmie mlecznej Rälla

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Rälla
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 - 6 miesięcy

Dla Polaków atrakcyjna oferta pracy w Szwecji w Rälla w rolnictwie, jako pracownik farmy zwierzęcej – mlecznej. Ogłoszenie bez znajomości języka duńskiego z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: pracownik farmy zwierzęcej – mlecznej.

Lokalizacja: Rälla.

Wynagrodzenie: 10 Eur/godz. dla osób niedoświadczonych oraz 11,60 Eur/godz. dla osób z doświadczeniem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych prac na farmie zwierzęcej – mlecznej.

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dokładność przy wykonywaniu swoich obowiązków;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy, gdzie obsługuje się maszyny oraz narzędzia wykorzystywane na farmie;
  • mile widziane będzie również prawo jazdy.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie;
  • opłacenie podróży do i z Szwecji;
  • ponad 45 godzin pracy tygodniowo, gdzie wolny jest 1 dzień;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

CV w języku angielskim i języku polskim należy przesłać poprzez aplikację na stronie:

ID ogłoszenia: 8715c4d8d4fb77c3