€10,00 na godz.

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory truskawek Fuhlendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Fuhlendorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas określony

Plantacja z Fuhlendorf szuka chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pracowników bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Fuhlendorf.

Wynagrodzenie: 10,00 € na godz.

Start: sezon 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek w tunelach, na stołach oraz z pola;
  • praca sezonowa.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach truskawek;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • przyjazną atmosferę;
  • pracę sezonową;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • pracę dla studentów;
  • legalne zatrudnienie;
  • wypłatę na koniec pracy;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • niemieckie ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie z dostępem do Internetu.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

690 283 172

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2022-przy-zbiorze-truskawek-bez-znajomosci-jezyka-fuhlendorf/

ID ogłoszenia: 79462658c8419fa0