€14,50 brutto/h

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz jako żywa maskotka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca września 2023

Zatrudnienie tymczasowe w Berlinie bez znajomości języka jako żywa maskotka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla Polaków. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • występowanie w roli żywej maskotki na różnych wydarzeniach i spotkaniach firmowych;
  • przyciąganie uwagi i interakcja z publicznością;
  • wykonywanie prostych ruchów w kostiumie maskotki;
  • robienie sobie zdjęć w kostiumie maskotki z innymi ludźmi;
  • dbanie o pozytywną energię;
  • przestrzeganie wytycznych organizatorów;
  • dbanie o otrzymany kostium.

Wymagania:

  • wzrost pomiędzy 170 a 205 cm;
  • energiczność i entuzjazm;
  • pozytywne nastawienie do ludzi;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • udział w ciekawych wydarzeniach;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem  numeru referencyjnego: maskotka Berlin 08/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-jako-zywa-maskotka-berlin/

ID ogłoszenia: 18464edbbf466d63