NOKod 171 NOK/h brutto

Dam fizyczną pracę w Norwegii na budowie dla tynkarza/murarza Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Stavanger

Firma budowlana ze Stavanger zatrudni osoby na stanowisko pracownik budowlany. Praca fizyczna w Norwegii od zaraz w budownictwie przy murowaniu i tynkowaniu. Oferta dla 10 osób.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, różne lokalizacje: Kristiansand, Oslo, Stavanger, Bergen
Wynagrodzenie: od 171 NOK/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie się zajmował murowaniem z bloczków fundamentowych oraz tynkowaniem. Jest to praca fizyczna.

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna i wytrzymałość
– doświadczenie na danym stanowisku min. 3 letnie
– komunikatywna znajomość języka norweskiego bądź angielskiego
– umiejętność restaurowania starych budowli
– przyjazd własnym autem mile widziany
– posiadanie prawa jazdy
– osoba potrafiąca zarządzać własnym czasem
– zdolność do pracy samodzielnej

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na pełny etat
– norweskie warunki pracownicze
– świadczenia socjalne
– dobre wynagrodzenie
– pracę na dłuższy okres
– pomoc przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów urzędowych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: rekrutacja@es-perfekt.p

Źródło: http://www.praca4u.net/murarz-tynkarz-norwegia-id238004.html

ID ogłoszenia: 22953efbf99a87c9