€do ustalenia

Dam pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hannover
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw – szparagów dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Ogłoszenie z Hannoveru od marca/kwietnia 2016 roku.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: marzec/kwiecień

Zadania:
– zbieranie szparagów z kopców ziemnych
– wydłubywanie warzyw odbywa się przy pomocy specjalnego nożyka
– pakowanie zbiorów
– praca na hali dla kobiet gdzie odbywa się sortowanie i pakowanie

Wymagania:
– możliwość wyjazdu w podanym terminie
– pozostanie na miejscu przez okres 3 miesięcy
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– szybkość, energiczność
– wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
– pracę sezonową
– możliwość dorobienia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury należy przesłać CV na maila: info@fruechtehof-schindler.de możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: +49 (0) 50 22-81 71

Źródło:

ID ogłoszenia: 1795691a2ab5a9ef

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka Hannover”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Wila na @

    Witam Państwa jestem zainteresowany pracą tylko proszę mi powiedzieć jak wygląda sytuacja zakwaterowania

    Jestem,osobą pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,posiadam łatwość nawiązywania kontaktów z ludzmi w grupie

    Mam 25 lat

    Bardzo proszę o kontakt z Państwem

    Tel: 669-306-068
    E-mail: przemo.wila@gmail.com

    z góry dziękuję Pozdrawiam

    Przemysław Wiła

  3. waluss na @

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mogę podjąć prace od kwietnia aż do lipca.
    Posiadam podstawy języka angielskiego. Książeczkę sanitarno epidemiologiczną, uprawnienia na wózek widłowy z wymiana butli, prawo jazdy Kat. B.
    Jestem osobą bez nałogów.
    Jeśli będziecie zainteresowani moją kandydaturą podaję mój adres e-mail : rafii94@gmail.com oraz numer telefonu : 504 459 203

  4. Marlenaaa na @

    Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Młodzi z doswiadczeniem pracy przy zbiorach.
    kom. 726054190
    e-mail: kiri10@wp.pl