€ok. 2000 netto/mc

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory pomidorów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Bremen przy zbiorach pomidorów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: około 2000 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie oraz pielęgnowanie pomidorów;
  • zatrudnienie tylko dla kobiet.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość pracy w warunkach szklarniowych;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt pod numerem telefonu:

+49 174 6471 936

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-i-pielegnacja-pomidorow-w-szklarni-z-bremen-okolice/

ID ogłoszenia: 89364edca0275101